WSPARCIE

Audyt technologiczny

Lasertec Sp. z o.o. świadczy usługę audytu technologicznego, który dostarcza informacji w zakresie zaplecza technicznego i potencjału technologicznego przedsiębiorstwa. Nad audytem pracuje interdyscyplinarny zespół doświadczonych inżynierów, którzy sparametryzują wiele kluczowych elementów, mających wpływ na wydajność i jakość procesów oraz wskażą przestrzeń wymagającą poprawy. W ramach audytu technologicznego nasi eksperci przeprowadzą ocenę potrzeb technologicznych w zakresie procesów laserowych oraz określą możliwości i wykorzystanie technologii w dalszym jej rozwoju.

Ekspertyzy

Ekspertyzy prowadzone przez nas, identyfikują potencjał firmy w obszarze technologii laserowych i wskazują jakie są jej potrzeby, często nie widoczne „od wewnątrz”. Poprzez pełen obiektywizm oparty o wieloletnie doświadczenie i kompetencje doradczo - wdrożeniowe, wskażemy możliwości kierunków rozwoju w zakresie innowacji technologicznej.

Oferujemy również usługi doradztwa w zakresie działalności naszej firmy. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie LaserTec w zakresie pozyskiwania oraz realizacji projektów dofinansowywanych przez Unię Europejską w obszarze innowacyjnych rozwiązań technologicznych, rozszerzyliśmy w 2018 r. zakres świadczonych usług o doradztwo w zakresie przygotowania wniosków aplikacyjnych, ale tylko w obszarze doboru innowacyjnych rozwiązań technologii laserowych.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie związane z bogatą praktyką badawczo – rozwojową i wdrażaniem technologii laserowych do przemysłu.

W razie zainteresowania warunkami realizacji niniejszego audytu w Państwa firmie prosimy
o kontakt pod numerem telefonu +48 603 093 009